HQQF-55-507W nejvyšší řada zesilovačů Topologie Federmann

Fórum převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích. Fórum o tomto fóru, různé připomínky, návrhy apod.
Pravidla fóra
Patero:

1. Při registraci uváděj pravdivé kontaktní informace, web má vyšší míru zabezpečení a registraci musíš potvrdit. O dění na webu budeš dle vlastního nastavení průběžně informován na uvedený e-mail.
2. Nepoužívej více účtů. Při jakýchkoliv problémech se svým účtem se obrať e-mailem na administrátora fóra.
3. Nezakládej stejná témata, která již někdo založil.
4. Neodváděj diskuzi od tématu, piš pouze příspěvky, které chceš sdělit všem, pro ostatní příspěvky a komunikaci využij SZ (soukromé zprávy) ICQ či jiný neveřejný komunikační kanál.
5. Dodržuj pravidla Net-etikety. POMNI: co nechceš, aby bylo činěno tobě, nečiň ty jiným, kde začínají práva druhých, tvé práva končí.BANER na váš web, následující text stačí jen překopírovat a vložit:
<a href=" http://www.federmann.cz"><img src=" http://www.federmann.cz/images/stories/image437.gif" width="60" height="54" alt=" federmann.cz-Analog Audio"></a>
Uživatelský avatar
Federmann
Administrátor
Příspěvky: 2576
Registrován: pát 15. kvě 2009 11:16:10
Kontaktovat uživatele:

Re: HQQF-55-507W nejvyšší řada zesilovačů Topologie Federman

Nový příspěvek od Federmann »

HQQF-55-507W nejvyšší řada zesilovačů Topologie Federmann je vskutku unikátní konstrukcí 3. tisíciletí, dále posouvá hranice dokonalosti, zmenšuje již tak nízký šum, zvětšuje již tak značně vysoký odstup od rušivých napětí a skýtá šířku pásma až desítky MHz, následně staženou celkovou ZV, to vše pro extrémně velký rozsah napájecích napětí.


Konstrukce koncových zesilovačů HQQF disponují v základu, jak již bylo zmíněno, symetrickým vstupem který umožňuje jej využít či nevyužít a vše zapojit nesymetricky, potud společně s konkurencí, ale možnost přepínání invertujícího a neinverujícího zapojení se ukázala jako významná při poslechu různých hudebních žánrů z různé doby a význam obou možností je pro Hi-Fi obrovský.
Odpovědět