Stránka 1 z 1

Zesilovač TS600 od Pavla Dudka a podivný konec audio společn

Napsal: ned 27. říj 2013 15:36:28
od Federmann

Re: Zesilovač TS600 od Pavla Dudka a podivný konec audio spo

Napsal: ned 27. říj 2013 22:10:22
od Federmann
Není zcela běžné aby soud někomu zrušil obchodní podíl, stejně není zcela běžné aby zakladatel společnosti společnost prodal, následně na ni vedl exekuci, která ji zjevně nasměrovala do likvidace.

Re: Zesilovač TS600 od Pavla Dudka a podivný konec audio spo

Napsal: čtv 31. říj 2013 15:48:51
od Federmann
Zametené, uklizené, smazané, pravda zase na chvíli pohřbena.

Re: Zesilovač TS600 od Pavla Dudka a podivný konec audio spo

Napsal: čtv 31. říj 2013 17:58:32
od Federmann
Tak se na audiowebu zametly úplně všechny stopy a zmizelo i vlákno o pajcu zesilovače.

Zjevně se žádný pajc nemohlo jednat, neboť jeho autor koupil od Pavla Dudka celou společnost Dudek Audio spol. s r.o., která vyráběla DPA a byl tedy oficiálním vlastníkem společnosti i jejího výrobního programu. Zde by spíše stálo za zvážení vyřešit autorské práva mezi Dudek Audio spol. s r.o. a samotným Pavlem Dudkem. Pokud Dudek Audio spol. s r.o. vyrábělo DPA, pak na to muselo mít i práva, pokud došlo k prodeji a dokonce k nucenému soudním rozhodnutím, pak nejenom společnost Dudek Audio spol. s r.o. přešly na nového majitele, ale i práva k výrobě DPA.

Manipulace lidským myšlením je dokonalá, vyvstává otázka, kdo je tedy opravdový pajcíř či zloděj, ten kdo zesilovač prvně třebas papírově realizoval a vložil do své společnosti, kterou následně za podivných okolností prodal, včetně zesilovače a nyní tvrdí, že je to jeho vlastnictví, nebo ten kdo společnost koupil a její součástí byly i práva k zesilovači? Odpoví někdo seriozně na tuto otázku, nebo zůstane nadále záhadou. Pokud vlastními rukama postavím dům, pak v okamžiku jeho prodeje ztrácím k němu veškerá práva, pokud nebyly předem zapsány v kupní smlouvě, proč by tomu mělo být u společností jinak.

Tak nám vlákno o pajcu zesilovače http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... highlight= tu a tam mizí a zase se objevuje, uvidíme, jaký bude vývoj následných dní.

Majitel zesilovače 2. února 2004 ?
Dudek.jpg

Majitel zesilovače 10. února 2005 ?
Dudek_1.jpg

Další zajímavosti z historie na http://web.archive.org/web/200301150000 ... -AUDIO.com