Stránka 1 z 4

EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: čtv 17. zář 2009 9:40:24
od Federmann
EKKAR – samovládce a spasitel!?

Přesně do takové role se pasoval uživatel EKKAR "Moderující bastlíř", když na SuperForu převzal iniciativu a postupoval, jak postupoval!
EKKAR_1.jpg
Mladý, začínající člověk přišel pro radu a ejhle potkal jej EKKAR, právě ten, který stál u CHAT na Svetelektro, vzestup a pád, spíše však jen u toho pádu.

Osobně jsem Identitu "EKKAR" poznal jako velmi křivou, velmi zákeřnou a nesnášenlivou, své totální neznalosti nahrazuje svými pomluvami a neskutečným lhaním a vymýšlením nepravd. Ne jinak tomu bylo i v tomto případě, když nic netušící začátečník si vybral můj výrobní postup, když jiný se mu na netu najít nepodařilo, připomínám, že šlo pouze o výrobní postup, o nic jiného!

EKKAR však nasadil jemu typický postoj, aniž by kdykoliv jím citované zapojení postavil, aniž by měl jakékoliv odborné znalosti, které by mu umožňovaly takové zapojení posoudit, napsal co napsal.

Když jsem napsal „Osobně jsem Identitu "EKKAR" poznal jako velmi křivou, velmi zákeřnou a nesnášenlivou“, měl jsem k tomu dlouhou řadu důvodů. Podívejme se na originál stránek než je EKKAR upravil do podoby, aby z něj udělala spasitele a ostatní vypadali jako padouši, kteří mu rozvrací fórum.
První ještě nezmoderovaná strana Stavba zesilovače pro totální amatéry
Druhá ještě nezmoderovaná strana Stavba zesilovače pro totální amatéry

Když jsem jasně doložil, že nic nechápe a jenom šíří pomluvy a lži, většinu pro něj kompromitujícího textu odstranil a napsal krásné varování, jen zapomněl, že právě on byl ten, který….
EKKAR_2.jpg
Dále již EKKAR vystupoval jako jediný spasitel a všeznalý zachránce začínajících elektrotechniků, kvalitu takových vzácných rad nebudu komentovat, nechť ji každý posoudí sám…

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: ned 20. zář 2009 7:47:18
od Federmann
EKKAR se může cítit jakkoliv, ale fakta jsou fakta. Stále a neustále tvrdí to co není pravda, možná stále jen L Ž E , ale možná vůbec netuší, o čem ty texty jsou a jednoduše jim nerozumí.
EKKAR_4.jpg
Ještě by byla možnost, že je neumí najít, tak alespoň některé tomuto textu přiblížím.

Měření zesilovače QQF-55 KS 500W, 3. část
KS-DB.jpg
[/size]

Konkurenční měření Konkurenční měření QQF-55
2x35%20sinus%2020k%20clip.png
[/size]

Měření QQF-55 s MJ11015/16 QQF-55 s MJ11015/16
Au.jpg
Měření přenosových charakteristik Korekční zesilovač „zapojení Federmann“
Korekce_4.jpg
Mohl bych velmi dlouze pokračovat, ale základem pro porozumění je jistá technická gramotnost a tu čtenář buď má, nebo nemá, není v mých silách mu ji zde dodatečně dát.

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: úte 22. zář 2009 6:52:15
od Federmann
Stavba prvotiny zdárně proběhla a vznikly první drobné potíže, podívejme se do schématu, co nám prozradí.
Imagios .jpg
Na první pohled, špatně polarizovaný C8, kontrolou dle fotografie se ukazuje, že je v pořádku a zůstává možnost, že není dostatečně naformátovaný, či je špatný.
TDA7053.jpg
Velmistr EKKAR však rozhoduje, že je špatná TDA4053. Po upozornění, že vada OZ se neprojevuje stejnosměrným napětím za kondenzátorem, že taková vada je vada kondenzátoru.
EKKAR_7.jpg
TDA7053_1.jpg
EKKAR reagoval, jak reagoval, zřejmě nikdy o OZ ještě neslyšel a význam toho pojmu je mu naprosto cizí. Co víc dodat, snad jen SupeForum.cz

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: úte 22. zář 2009 21:10:48
od Federmann
EKKAR jako samovládce a spasitel pokračuje!

Sám si Off-topic založí, sám si ho rozvine a sám si jej na smetiště vyhodí, s potěšením přibere i jemu nepohodlný příspěvek.
EKKAR_8.jpg
Vypádá jako spasitel a zachránce vlákna a ještě je za to blahoslaven. A JE TO!
EKKAR_9.jpg
Jenže v zákulisí je něco zdaleka jiného "jako Sinclair, Sendy (někde Sendyx) ... ", neviditelná ruka trhu viditelně ohrožuje něčí ekonomické zájmy a je třeba neviditelným způsobem, ale všemi prostředky diskreditovat velmi nebezpečnou konkurenci. A JE TO!

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: ned 08. lis 2009 13:37:06
od Federmann
Jen jsem zadokumentoval fakta.

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: ned 08. lis 2009 14:07:59
od Federmann
Toto vlákno má mít pouze podobu zrcadla a odrážet některá fakta.
Komunikace s vedením fóra nevedla k jasnému závěru, ani k nápravě postojů o čemž se může každý přesvědčit sám.
Připomínám, že osobní rovinu je třeba řešit formou SZ. Fórum musí mít i v tomto případě neosobní rovinu!

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: ned 24. led 2010 9:47:00
od Federmann
Lži, nenávist a xenofobie na AV fóru Živě pokračují

Jak jsme si již mohli zvyknout Moderující bastlíř EKKAR vystupuje často jako samovládce a spasitel, jakékoliv příspěvky, které by jeho pozici mohli ohrozit, likviduje. Ne jinak tomu bylo i v tomto případě, kdy jsem do vlákna na téma předzesilovač vložil fotografii korekčního zesilovače a předzesilovače. Jako dobře znalý nekalých praktik Moderujícího bastlíře EKKARa, aby nedošlo ke zbytečným konfliktům, jsem žádný text nepřipsal.
QQF-55-Korekce_vrch.jpg
QQF-55_Korekce_spodek_2.jpg
Predzesilovac_vrch.jpg
Moderující bastlíř EKKAR však nemeškal a v zájmu jedině jeho správného řešení obrázky hned umazal, samozřejmě nezapomněl dopsat, jak je zvyklý lživý text. Všechno má své morální a etické meze, proto jsem se ohradil a chování Moderujícího bastlíře EKKARa nahlásil vedení. Zastávám názor, že lži, nenávist a xenofobie na web tiu Živě nepatří a měl by mít jistou úroveň i v diskusním fóru, jinak se budou množit technické nesmysly, jako tomu bylo v případě Výroba polovodičů v ČSSR
EKKAR.jpg
Aby Moderující bastlíř EKKAR své tvrzení více zvěrohodnil a přihodil současně více špíny a lží, odkázal na diyAudio a přizval si velmi blízkého kamaráda, snad i více. Navíc přidával jeho příspěvky dávno po zamčení vlákna, jen tak aby již nikdo nemohl reagovat. Na diyAudio museli stovky příspěvků smazat a rozdávat BANy,než neustálé útoky moderátori potlačili. Pomohlo až pohrožení trvalým vyloučením . Někteří vyvinuli velmi mnoho úsilí, aby některé texty diskreditovali a odstranili je ze stránek diyAudio
EKKAR.jpg
Odkazovat na Dudkův příspěvek, který je úplně mimo mísu, neboť vlákno, které jsem sám založil je o zpoždění zesilovače a jeho dopadu na Udif, ne o nějaké konkrétní konstrukci a již vůbec ne o nějakém měření zkreslení při 1kHz apod. Tak to dopadá, když někdo vůbec netuší, o čem je řeč.

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: ned 24. led 2010 22:41:05
od Federmann
Tak to dopadne, když někdo nedává ve škole pozor, neučí se a pak čte Wikupedii

Technické výrazy sice mají být gramaticky správně, ale měly být v první řadě technicky správně! Wikipedie je plná naprostých nesmyslů, které tam protlačili lidé bez jakýchkoliv technických znalostí, proto ji prosím berte s rezervou a věřte více odborníkům, kterými však moderátoři většinou nejsou. Pokud se takový moderátor povýší na odborníka, stejně jak pisálek do Wikipedie pak to může mít opravdu katastrofální dopady.
EKKAR.jpg

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: čtv 18. úno 2010 8:10:00
od Federmann
Vlastností spojovacích vodičů

Koncentrace bludů a nesmyslů v tomto vlákně prezentovaná Moderujícím bastlířem EKKARem, jak se můžeme přesvědčit například z vlastností spojovacích vodičů, nemá, ale opravdu nemá žádné meze.

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 02. kvě 2011 9:29:25
od Federmann
Vtip týdne

Koncentrace bludů a nesmyslů v tomto vlákně prezentovaná Moderujícím bastlířem EKKARem, jak se můžeme přesvědčit například z vysvětlení akumulování tlaku v reproduktorové soustavě či nepotřebě tolik výkonného zesilovače či reproduktorů s vyšší citlivostí při použití Basreflexu, nemá, ale opravdu nemá žádné meze.

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: čtv 29. zář 2011 20:08:25
od vladzin
Federmann píše:Vtip týdne

Koncentrace bludů a nesmyslů v tomto vlákně prezentovaná Moderujícím bastlířem EKKARem, jak se můžeme přesvědčit například z vysvětlení akumulování tlaku v reproduktorové soustavě či nepotřebě tolik výkonného zesilovače či reproduktorů s vyšší citlivostí při použití Basreflexu, nemá, ale opravdu nemá žádné meze.
Jsem si četl ten příspěvek v tom obrázku a to je opravdu kardinální nesmysl.

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: sob 03. pro 2011 23:40:48
od Federmann
EKKAR .jpg
Další ze série všeznalých výplodů Moderující bastlíře, nejdříve pomlouvá OZ, když mu hravě dokážu, že je trochu mimo mísu, tak to obrátí a napadá HQQF, lež stíhá lež, tak to sem tam přepíše a vše kompromitující rozhází po smetišti, po upozornění moderátora to zase seskupí a tváří se jako spasitel, který zachránil vlákno, ale náhodný čtenář již netuší, že před pravdou a že zůstala jen EKKARova lež o nekvalitě OZ a pár dalších nesmyslů!
EKKAR_1.jpg
důvodem je pravděpodobně "unweighted for 1V input", neboli měření bez váhového filtru (nahrazujícího kmitočtově nelineární charku lidského ucha) a hlavně to napětí 1V vstupní úrovně při měření. Běžně se totiž preampy na 1V neprovozují - to je špičková úroveň,
http://www.siliconchip.com.au/cms/A_109055/article.html Když se potom neví co je šířka pásma, pro kterou to bylo měřeno a začnou se vymýšlet nesmysly jako "váhový filtr nahrazující kmitočtově nelineární charku lidského ucha" to je teprve ta pravá EKKARovina!

Zde je to co tolik vadilo http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.p ... rt=0&all=1 Moderující bastlíř EKKAR však nikdy nezapomíná cíleně lhát a házet při tom dostatek špíny nikterak nesouvisející s tématem, jemu nepohodlnou pravdu však velmi rychle zmoderuje.

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 11:37:57
od danhard
Koho to zase poučuješ DanMiláčku ? zase ti nejdou decibely ?
Od kdy je 125dB poměr 1:177.829 ??? hlavně že to máš jako úplný mamlas na 6 desetinejch míst :D
A kde si nabral OZ, které mají šumové napětí pod 8nV ? zase víš hovno co to hodnota v katalogu znamená !

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 12:24:12
od vladzin
danhard píše:Koho to zase poučuješ DanMiláčku ? zase ti nejdou decibely ?
Od kdy je 125dB poměr 1:177.829 ??? hlavně že to máš jako úplný mamlas na 6 desetinejch míst :D
A kde si nabral OZ, které mají šumové napětí pod 8nV ? zase víš hovno co to hodnota v katalogu znamená !
Nechci se nikterák vměšovat do vašeho sporu, ale já tam žádná desetinná mista nevidím.

Já to chápu jako 1 : 177 tisíc 829

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 12:35:34
od danhard
vladzin píše:Já to chápu jako 1 : 177 tisíc 829
125dB = 1 : 177 tisíc 829 ???

No vídím vladzine, že trpíš stejnou dávkou blbosti, jako mistr Federmann :lol:
A přesnost výsledku a platnost desetiných míst vychází ze tvaru mantisa-exponent, kde jde o počet významových míst v mantise.

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 12:53:24
od vladzin
danhard píše:
No vídím vladzine, že trpíš stejnou dávkou blbosti, jako mistr Federmann :lol:
A přesnost výsledku a platnost desetiných míst vychází ze tvaru mantisa-exponent, kde jde o počet významových míst v mantise.
Ale v tom zápisu není žádný exponent, nebo vy tam nějaký vidíte?

Je napsáno 177 tečka 829

což já chápu jako 177 tisíc 829

vy to danharde chápete jako 177 celých destinná čárka 829?

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 13:15:05
od danhard
vladzin píše:Ale v tom zápisu není žádný exponent, nebo vy tam nějaký vidíte?
Je napsáno 177 tečka 829
což já chápu jako 177 tisíc 829
vy to danharde chápete jako 177 celých destinná čárka 829?
Především je vladzine 125dB = 1.8e6 čili 1.778279 miliónů, čili rozdíl o řád !!!
Váš početní výkon a váš hlubokovlezdoprdelizmuz mohu ocenit jen hodnotou 1,5 FB (FedrBlba) :roll:

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 13:25:56
od vladzin
danhard píše:Především je vladzine 125dB = 1.8e6 čili 1.778279 miliónů, čili rozdíl o řád !!!
Váš početní výkon a váš hlubokovlezdoprdelizmuz mohu ocenit jen hodnotou 1,5 FB (FedrBlba) :roll:
To jsem přesně věděl, že tímto budete pokračovat.

Ale mi nešlo o přesnost výpočtu. Nikde jsem se s vámi nepřel o přesnost výpočtu.

Šlo o formát zápisu

Chápete to? Vaše invektivy nemají racionální základ

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 13:28:55
od danhard
Je úplně jedno jaký je formát zápisu, když je výsledek jednoznačně nesmyslný, DanMiláčku !!!

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 13:40:40
od danhard
vladzin píše: Ale mi nešlo o přesnost výpočtu. Nikde jsem se s vámi nepřel o přesnost výpočtu.
a) přel jste se o "přesnosti", což bylo upřesněno na počet platných míst v mantise, když jste "desetiným" jaksi neporozuměl.
b) patvar zájmena "mi" používá ve 3.p slovosledu akorát Federmann. Chcete mně tvrdit, že je na výychodě Česka - na Moravě více takových blbců ?

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 13:42:33
od danhard
danhard píše:Je úplně jedno jaký je formát zápisu, když je výsledek jednoznačně nesmyslný, DanMiláčku !!!
Dodatečné upravování "peep-slovníku" je úsměvné, FedrBlbe !

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 13:43:46
od vladzin
danhard píše:Je úplně jedno jaký je formát zápisu, když je výsledek jednoznačně nesmyslný, DanMiláčku !!!
To právě není jedno. Nedokázal jste odlišit o co mi (patvar) vlastně šlo.

Úmyslně jsem napsal, že nechci zasahovat do vašeho sporu. Proto jsem se nevyjadřoval k přesnosti výpočtu.

Vyjádřil jsem se k formátu zápisu.

Vy jste psal o 6-ti destinných místech, ale tam žádná nejsou.

Jednoduše jste mohl napsat "sorry" to je fakt a pak jsme třeba mohli řešit přesnost výpočtu.

Ale vy jste hned přešel do protiútoku a začal jste řešit výpočet a doplnil to urážkami v osobní rovině.

To je nepochopitelné.

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 13:57:37
od danhard
Od začátku upozorňuji na nesmyslnost výsledku a to při udané "přesnosti" !
Nevím co bych dával "sorry", nejasnost s výkladem "desetiných" míst jsem uvedl hned v následujícím příspěvku ?
Formát zápisu jsem nikdy nenapadal, hned bylo jasné, že jde o blbost !
Nemohu za to, že jste se při vaší ubohosti soustředil jen na formát zápisu, nebo je snad výsledek správně ???
Vladzine, vaše snažení o ještě sofistikovanější a hlubší vlezdoprdelizmus hodnotím na 3FB (FedrBlby) !!!

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 14:00:53
od danhard
ps. jednání se dvěma takovými FedrBlby je zcela pochopitelné, na ně nic jiného něž poslání do prdele neplatí, bohužel i to je málo účinné.
Těším se na osobní setkání, na webu se nedají negativní pocity až tak úplně vyjádřit :lol:

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 14:03:23
od vladzin
danhard píše:Od začátku upozorňuji na nesmyslnost výsledku a to při udané "přesnosti" !
Nevím co bych dával "sorry", nejasnost s výkladem "desetiných" míst jsem uvedl hned v následujícím příspěvku ?
Formát zápisu jsem nikdy nenapadal, hned bylo jasné, že jde o blbost !
Nemohu za to, že jste se při vaší ubohosti soustředil jen na formát zápisu, nebo je snad výsledek správně ???
Vladzine, vaše snažení o ještě sofistikovanější a hlubší vlezdoprdelizmus hodnotím na 3FB (FedrBlby) !!!
myslíte, že si neumím spočítat 10 na 6,25 (125/20)?

Stále trvám na tom, že já jsem řešil jen formát zápisu. Vy jste psal o 6-ti destinných místech, což neodpovídá formátu zápisu pana Fedrmanna. O přesnosti výpočtu jsem nikde nepolemizoval.

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 14:06:28
od danhard
Mě je jedno co jsi řešil, vyýsledek je správně, nebo blbě ty vamaštěnej FedrBlbe ???

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 14:08:25
od vladzin
danhard píše:Mě je jedno co jsi řešil, vyýsledek je správně, nebo blbě ty vamaštěnej FedrBlbe ???
danharde, vy jste pod vlivem alkoholu? v takové ráži jsem vás tu ještě nazažil

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 14:12:25
od danhard
A jak byly myšlena desetiná místa (všeobecně používaná zvyklost při údávání přesnosti), bylo vysvětlěno hned v následujícím příspěvku. Co chceš řešit ty FedrKreténe ? že jsi tomu nerozuměl ? za to se mám takovému FedrBlbci a Fedrvlezdoprdelistovi omlouvat ???

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 14:15:46
od vladzin
tady to máte danharde na těch vašich 6 destinných míst

10 na 6,25 = 1778279,410038

A teď mi ukažte, kde napsal těch 6 destinných míst pan Federmann, když jste tvrdil, že to má na 6 destinných míst.

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 14:20:24
od vladzin
danhard píše:A jak byly myšlena desetiná místa (všeobecně používaná zvyklost při údávání přesnosti), bylo vysvětlěno hned v následujícím příspěvku. Co chceš řešit ty FedrKreténe ? že jsi tomu nerozuměl ? za to se mám takovému FedrBlbci a Fedrvlezdoprdelistovi omlouvat ???

danharde vy jste napsal:
Koho to zase poučuješ DanMiláčku ? zase ti nejdou decibely ?
Od kdy je 125dB poměr 1:177.829 ??? hlavně že to máš jako úplný mamlas na 6 desetinejch míst :D
A kde si nabral OZ, které mají šumové napětí pod 8nV ? zase víš hovno co to hodnota v katalogu znamená !

-----------------------------------------------------------------------------------------

vy někde vidíte v zápisu 1:177.829 šest desetinných míst? to už máte v sobě hodně štamprlí

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 14:33:46
od danhard
vladzin píše:vy někde vidíte v zápisu 1:177.829 šest desetinných míst? to už máte v sobě hodně štamprlí
Jako obvykle začnou mizet na "Ministerstvu Pravdy" příspěvky :lol: ;

"177.829" je 6 platných desetiných míst, valdzie, FedrDebile !

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 14:40:57
od vladzin
danharde nikde nemizí žádné příspěvky

zřejmě jste nepochopil, že 1:177.829 neznamená 1 a za ní šest desetinných míst

ale že je tam dvojtečka což vyjadřuje poměr 1 ku 177.829

maximálně není zřejmé jestli za tečkou jsou desetinná místa nebo jestli 177 jsou tisíce

tak tady stále nemlžte s nějakými šesti desetinnými čísly, zjevně jste si dvojtečku spletl s desetinnou čárkou

Re: EKKAR – samovládce a spasitel!?

Napsal: pon 05. pro 2011 14:52:39
od danhard
Aha, takže voltmetr, kterej měří na 6+1/2 desetinýho místa ukazuje přesně podle toho, kde je desetiná tečka, čárka ???
Tuto FedrBlbost jsi nám chtěl Vladzine osvětlit ???

Vaši blbost oceňuji hodnotou 10 FedrBlbů a to přímo 1 FedrDebil :lol: