Zesilovač k bednám Microlab

Byla zřízena pouze jako poradna a není určena pro vedení jakýchkoliv diskuzí. Prosím položte srozumitelnou otázku, na kterou vám bude zodpovězeno.
Pokud pro vás nebude odpověď dostatečná, položte doplňující otázku, nebo využijte možnost diskusního fóra, kde se může vyjádřit každý.
Pravidla fóra
Patero:

1. Při registraci uváděj pravdivé kontaktní informace, web má vyšší míru zabezpečení a registraci musíš potvrdit. O dění na webu budeš dle vlastního nastavení průběžně informován na uvedený e-mail.
2. Nepoužívej více účtů. Při jakýchkoliv problémech se svým účtem se obrať e-mailem na administrátora fóra.
3. Nezakládej stejná témata, která již někdo založil.
4. Neodváděj diskuzi od tématu, piš pouze příspěvky, které chceš sdělit všem, pro ostatní příspěvky a komunikaci využij SZ (soukromé zprávy) ICQ či jiný neveřejný komunikační kanál.
5. Dodržuj pravidla Net-etikety. POMNI: co nechceš, aby bylo činěno tobě, nečiň ty jiným, kde začínají práva druhých, tvé práva končí.BANER na váš web, následující text stačí jen překopírovat a vložit:
<a href=" http://www.federmann.cz"><img src=" http://www.federmann.cz/images/stories/image437.gif" width="60" height="54" alt=" federmann.cz-Analog Audio"></a>
aniluzuz
Nezúčastněný
Příspěvky: 1
Registrován: stř 11. zář 2013 11:47:54

Zesilovač k bednám Microlab

Nový příspěvek od aniluzuz »

Dobrý den,

potřebovala bych poradit jaký zesilovač a cd přehrávač pořídit k těmto bednám
http://www.k24.cz/product/102870/Perife ... GLMISOLO7C

Děkuji.
Uživatelský avatar
Federmann
Administrátor
Příspěvky: 2576
Registrován: pát 15. kvě 2009 11:16:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Zesilovač k bednám Microlab

Nový příspěvek od Federmann »

Záleží co od toho očekáváte, ale Microlab Solo7c jsou aktivní reproduktorové soustavy, tedy zesilovač mají již v sobě a není třeba zesilovač kupovat. Jako zdroj signálu se dá připojit jak PC, tak téměř jakýkoliv CD přehrávač. Volbu CD přehrávače je však třeba podřídit i tomu co na něm budete chtít skutečně přehrávat, od opravdových CD, přes DVDaudio formáty až po nosiče SACD.
Odpovědět