POZEMKOVÁ REFORMA, zákon č. 215/1919 Sb.

Justicie je bohyně představující spravedlnost, proto i tato část fóra je stejného zaměření, pokusme se zde společně vrátit Justicii původní podobu a poslání.
Pravidla fóra
Patero:

1. Při registraci uváděj pravdivé kontaktní informace, web má vyšší míru zabezpečení a registraci musíš potvrdit. O dění na webu budeš dle vlastního nastavení průběžně informován na uvedený e-mail.
2. Nepoužívej více účtů. Při jakýchkoliv problémech se svým účtem se obrať e-mailem na administrátora fóra.
3. Nezakládej stejná témata, která již někdo založil.
4. Neodváděj diskuzi od tématu, piš pouze příspěvky, které chceš sdělit všem, pro ostatní příspěvky a komunikaci využij SZ (soukromé zprávy) ICQ či jiný neveřejný komunikační kanál.
5. Dodržuj pravidla Net-etikety. POMNI: co nechceš, aby bylo činěno tobě, nečiň ty jiným, kde začínají práva druhých, tvé práva končí.BANER na váš web, následující text stačí jen překopírovat a vložit:
<a href=" http://www.federmann.cz"><img src=" http://www.federmann.cz/images/stories/image437.gif" width="60" height="54" alt=" federmann.cz-Analog Audio"></a>
Uživatelský avatar
Federmann
Administrátor
Příspěvky: 2576
Registrován: pát 15. kvě 2009 11:16:10
Kontaktovat uživatele:

POZEMKOVÁ REFORMA, zákon č. 215/1919 Sb.

Nový příspěvek od Federmann »

POZEMKOVÁ REFORMA, zákon č. 215/1919 Sb.

Platnost POZEMKOVÉ REFORMY však byla ukončena podle § 32 zák. č. 229/1991 Sb. ode dne 24.6. 1991 až současným rádoby "demokratickým" režimem! Otázkou zůstává, PROČ se šlo daleko před tolik zaříkané Benešovy dekrety, PROČ se zničily základy na kterých měla stát Masarykova republika, PROČ se pošlapal Masarykův odkaz, PROČ se zničil konec Feudálního režimu a počátek Kapitalismu, který přežil i Socialistický stát či Komunistický režim? Komu asi bránila POZEMKOVÁ REFORMA v budoucím uzurpování majetku?
vladzin
Nadějný Hi-Fi_sta
Příspěvky: 551
Registrován: pon 28. bře 2011 22:24:39

Re: POZEMKOVÁ REFORMA, zákon č. 215/1919 Sb.

Nový příspěvek od vladzin »

Dal jsem si ten čas a všech 20 paragrafů jsem si pročetl. A váš závěr plně koresponduje. Schwarzemberg restituoval za 42 miliard majetku, neustále skupuje další a další pozemky! Církevní restituce jsou další desítky miliard a pozemky, které skončí v soukromém vlastnictví.

Začíná to být jasné a zřetelné, ti lidé, kteří rušili pozemkovou reformu v roce 1991, věděli moc dobře, že se k těm majetkům jednou opět dostanou.

Schwarzemberk je největší škodná v naší politcké scéně. Volba Zemana naštěstí na nějaký čas zabránila řádění KS, ale je otázka na jak dlouho.

Vidím to s českým národem velmi bledě.
Odpovědět